Okna PCV Okna Drewniane Okna Aluminiowe Rolety Akcesoria Bramy Parapety

Okna są istotnym elementem w życiu codziennym.  Powinny służyć nam przez wiele lat, dlatego tak ważna jest ich bezawaryjność. Wychodząc na przeciw trendom rynkowym generującym zapotrzebowanie na produkty bezołowiowe, wszystkie oferowane przez nas profile okienne produkowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Okno nie tylko musi być funkcjonalne, a przede wszystkim powinno idealnie współgrać z aranżacją wnętrza. Elementy wpływające na jego estetykę to: kształt, klamka, słupek, szprosy, nowoczesny design czy kolor ramy okiennej i skrzydła.

Profile okienne mogą być wykonane w szerokiej palecie kolorów.W naszej ofercie posiadamy 12 kolorów podstawowych i o strukturze odwzorowującej naturalne drewno. Na życzenie klienta możemy wykonać okno również w palecie kolorów RAL. Nowością jest zastosowanie dwóch kolorów na jednym oknie – inny kolor od zewnątrz i inny od wewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów, którzy chcą dopasować kolor okna zarówno do elewacji budynku jak i wnętrza pomieszczenia.

PRZYKŁADOWE KOLORY OKIEN:

UNIKALNY KOLOR W PALECIE OKLEIN !!! SZCZOTKOWANE ALUMINIUM

Alternatywnym rozwiązaniem dla słupka stałego jest tak zwany słupek ruchomy będący ruchomym elementem konstrukcji okiennej. Słupek ruchomy jest połączony trwale z jedną z ram skrzydła okiennego i otwiera się razem z nią. Technicznie polega to na zablokowaniu jednego skrzydła dodatkowym okuciem. Dzięki temu jego krawędź staje się punktem zaczepienia dla okuć drugiego skrzydła. Po otwarciu okna ”światło otworu” nie jest przedzielone. Klient ma możliwość wyboru okien z klamką umieszczoną dokładnie po środku skrzydła okiennego lub asymetrycznie. Wybór ten zależy przede wszystkim od gustów i oczekiwań klienta.


Piękne i estetyczne okno to wizytówka domu, jednak tylko właściwy dobór elementów dodatkowych zagwarantuje satysfakcjonujący efekt końcowy.